Ofsetová tiskárna Kroměříž

Grafické studio


Předtisková příprava je soustředěna ve vlastním grafickém studiu s PC, jehož součástí je osvitová jednotka Polygraph, pro osvit desek jednoduchých tisků. Osvit fotopolymerních desek pro plnobarevné tisky zajišťujeme ve spolupráci s blízkou tiskárnou, která disponuje CTP zařízením.

Ofsetový tisk a sítotisk


Strojní park naší tiskárny prezentuje dvoubarevka s obracecím a přídavným zařízením Adast Dominant 525 P,N a Romayor 314.
Zakázky pro sítotisk realizujeme na poloautomatu SPB3.

Knihařské zpracování


Dokončující knihařské zpracování se soustřeďuje především na vazbu V1, kde jsme vybaveni drátošičkou a elektrickou šičkou Rapid, vazbu knih řešíme v kooperaci. Další zušlechťování výrobků provádíme vlastní laminací, výsekem, falcováním, perforací nebo číslováním.

Expedice, distribuce


Rozvoz tiskovin na místo určení v rámci regionu zajišťujeme vlastní autodopravou, pro větší dopravní vzdálenosti využíváme služeb přepravních společností PPL a Radiálka.

Reference


Tiskárna Tempo tiskne řadu reklamních a propagačních materiálů, brožur, výročních zpráv, letáků, vizitek, samolepících etiket, firemních tiskopisů, návodů, firemních zpravodajů, svatebních oznámení, obalů, volebních materiálů apod.

Vybíráme z katalogu školních potřeb


Úkolníček A6
Úkolníček A6

obálka křída lesk 170g, vnitřek 20 listů ofset 80g

Periodická soustava prvků
Periodická soustava prvků

křída lesk 200g oboustranně zalaminovaná do PES fólie

Podložka „Školáček“
Podložka „Školáček“

zalaminované do PES fólie