Ofsetová tiskárna Kroměříž

Grafické studio


Předtisková příprava je soustředěna ve vlastním grafickém studiu s PC, jehož součástí je osvitová jednotka Polygraph, pro osvit desek jednoduchých tisků. Osvit fotopolymerních desek pro plnobarevné tisky zajišťujeme ve spolupráci s blízkou tiskárnou, která disponuje CTP zařízením.

Ofsetový tisk a sítotisk


Strojní park naší tiskárny prezentuje dvoubarevka s obracecím a přídavným zařízením Adast Dominant 525 P,N a Romayor 314.
Zakázky pro sítotisk realizujeme na poloautomatu SPB3.

Knihařské zpracování


Dokončující knihařské zpracování se soustřeďuje především na vazbu V1, kde jsme vybaveni drátošičkou a elektrickou šičkou Rapid, vazbu knih řešíme v kooperaci. Další zušlechťování výrobků provádíme vlastní laminací, výsekem, falcováním, perforací nebo číslováním.

Expedice, distribuce


Rozvoz tiskovin na místo určení v rámci regionu zajišťujeme vlastní autodopravou, pro větší dopravní vzdálenosti využíváme služeb přepravních společností PPL a Radiálka.

Reference


Tiskárna Tempo tiskne řadu reklamních a propagačních materiálů, brožur, výročních zpráv, letáků, vizitek, samolepících etiket, firemních tiskopisů, návodů, firemních zpravodajů, svatebních oznámení, obalů, volebních materiálů apod.

Vybíráme z katalogu školních potřeb


Úkolníček A6
Úkolníček A6

obálka křída lesk 170g, vnitřek 20 listů ofset 80g

Lenoch s nápovědou A5
Lenoch s nápovědou A5

ofset 140g, oboustranně zalaminovaný do PES folie